RADIO AWARDS 2006

Diten e diele

date 31 dhjetor

ora 15.00, u zhvillua

live ne 95.8 MHz ndarja e cmimeve

"Radio Awards 2006" organizuar per here te pare nga Radio Tirana 2


RENDITJA NE KATEGORINE E KENGETARIT ME TE MIRE

10. DJ BLUNT

09. ARTA BAJRAMI

08. VOTRA

07. JULKA

06. KTHJELLU

05. ELVANA GJATA

04. TINGULLI 3

03. SONI

02. ERANDA LIBOHOVA

01. BESA

RENDITJA NE KATEGORINE E KENGES ME TE MIRE

10. HEY

09. MIREDITA

08. PARAJSA

07. LESHOJE HAPIN

06. MUNDOHEM TE HARROJ

05. VETEM NUK JAM

04. UNE DUA AAA…..

03. SHKEL

02. T-2

01. JEMI DHE S’JEMI

RENDITJA E EMISIONEVE ME TE MIRE ME PREFERENCA

3. JUKE BOX

2. 1 KENGE X TY

1. DJ4U

RENDITJA E EMISIONEVE ME TE MIRE ME MUZIKE SHQIP

3. VETEM SHQIP

2. PRO SHQIP

1. GJITHCKA SHQIP

RENDITJA E EMISIONEVE ME TE MIRE RADIO-TALK SHOW

4. ARENA

3. SIRTARI

2. KLITHMA E LEPURIT

1. RIKOSHET

Intervista, telefonata te drejtperdrejta dhe te ftuar ne studio me disa nga te nominuarit ne kete eveniment. Te gjitha kane ardhur tek ju nga Radio Tirana 2, diten e fundit te vitit 2006, ne nje spektakel radiofonik prezantuar nga Moza dhe Sava.


Stafi i RT2 falenderon te gjithe degjuesit dhe votuesit qe ndihmuan ne nje finale te bukur te
Radio Awards 2006!

88 komente:

Anonim tha...
Komenti u hoq nga administratori i blogut.
Anonim tha...

une votoj per elvana gjaten dhe per kengen e Armend Rexhepagic
dhe per emisionin dj4u

Anonim tha...

Votoj per Rikoshe, DJ4U dhe Gjithcka Shqip.
Kenga me e mire eshte Mundohem te harroj kurse kengetari me i mire per mua eshte Eranda Libohova.
Ju pershendes Albi, Tr

Anonim tha...

Pershendetje RT2. Jemi dy shoqe nga Tr, Yllka dhe Fiona, duam te votojme per Julken, Rikoshet dhe Jukebox. Me i miri me muzike shqiptare eshte Gjihcka Shqip me Saven, e degjojme gjithmone.
Ciao,

Anonim tha...

Ola Dj4U, jeni me te miret. Ndersa prej kengetareve do votoja Votra, si kenge preferoj Vetem nuk Jam.
Mirela nga bregdeti i Durresit.

Anonim tha...

pershendetje RT2! UNE JAM NJE FANSE E CUNAVE TE SIRTARIT DHE VOTOJ PER TA! NDERSA ARMEND REXHEPAGIQIN SI KENGETAR TE VITIT NE EMISIONIN ME TE MIRE TE VITIT PER KERKESA DJ4U! EDA EL

Anonim tha...

jam andi dhe dua te voptoj per Julken dhe per kengen hey. emisioni me i mire eshte Rikoshet.
Tung, jeni shume te mire

visi tha...

pershendet kenga dhe kengtari im i preferuar jan:
MIREDITA - ADELINA ISMAJLI
dhe emisjoni me i bukur esht:
GJITHCKA SHQIP
nje pershendetje specjale per saven

Anonim tha...

hi

Anonim tha...

hi

Anonim tha...

Hi te gjithe shkruesve.Voten time si emisioni me i mire radiofonik, e jap per "Klithma e lepurit"ne +2 Radio.

martina tha...

Tung rinia shqiptare, kengetarja numer njesh eshte Eranda Libohova.

Martina tha...

Emisioni qe ndjek nga www.plus2radio.com.al
Klithma e Lepurit dhe DJ 4 U ne Radio Tirana 2.
Martina Ulqin.

Ledio tha...

Martina shpresoj ta lexosh kete mesazh timin se dua te pershendes.
Edhe per mua emisioni me i mire radiofonik eshte Klithma e Lepurit ne +2 Radio.
Kengetarja e preferuar eshte Elvana Gjata.
Martina po ke deshire me jem nje adrese msn te flasim me shusme Ledio nga Durresi

Anonim tha...

emisioni im i preferuar eshte "psy nation" ne tirana 2

Ertoni tha...

Jam Ertoni nga Elbasani.
Vota per kengetaren me te mire shkon per Julken, ndersa radio e preferuar dhe emisioni me i mire eshte "Klithma e lepurit".

Anonim tha...

jam e fanse e grupit kosovar tingulli 3.nga emsiionet ne radio me pelqen dj for you dhe klithma e lepurit

bora tha...

Kengetarja me e mire Besa, emisioni me i mire Klithma e lepurit.
Sukses Bora

Anonim tha...

Pershendetje!kenga me e mire "jemi dhe s'jemi" Vesa-Luma, ndersa emisioni me i mire Sirtari! nese e lexoni sot kete votim ju lutem mund te vendosni "NOTHING COMPARES TO YOU" Sined O'Conor ne oren tre e pak se ka ditelindjen e dashura ime dhe dua ta pershendes se do te jem me te! ju lutem Tani nga Durresi

Anonim tha...

pershendetje,dua te votoj kengetaren me te mire Arta Bajramin dhe emisionin me te bukur "Klithma e lepurit" ne +2 Radio.

Denisi tha...

Ok Ok edhe une votoj per "Klithmen e Lepurit" me pelq sidomos rubrika Posta e zemres, cdo te enjte dhe te premte www.plus2radio.com.al
Kengetarja me e mire Elvana Gjata.

Anonim tha...

Emisjon shume i vecant per nga "talk show" radio-fonik ne vendin tone.
Komplimenta Oltit dhe stafit te tij...
Gjithnje gjera te bukura
Gjith te mirat
Nga nje degjues i rregullt
TUNG

Anonim tha...

Emisioni im i preferuar eshte gjithcka Shqip Radio Tirana2

Genci Tr. bye

Anonim tha...

Votoj emisionin Gjithcka Shqip te Radio Tirana2 Anila TR

erinda tr tha...

Adelian Ismaili eshte kengetarja numer nje.Emisioni me i mire Klithma e lepurit trasmetohet nga Radio +2.

Anonim tha...

Tung te gjitheve , nuk mendoj se ehste adelian numer nje, sepse kohet e fundit kete vend e meriton Elvana Gjata.
Emisioni qe m epelqen dhe e degjoj perdite ne intrenet-caffe eshte Klithma e lepurit.
Suksese Radio Tirana

Anonim tha...

Jam gjithe diten me kufje ne vesh edhe ju te radios duhet te me jepni ndonje lek demshperblim.
Jap voten time per emisionin "DJ 4 U" nga Radio Tirana dhe "Klithma e lepurit" ne Radio +2.

Almira
ashkurti@hotmail.it

Anonim tha...


soni
vetem nuk jam
emisionet me preferenca ma shpifin
gjithcka shqip
gjimnastika e mengjesit(club fm)


ne fakt s`jam dakord fare me kandidaturat. ka shume radio qe kane emisione te mira qe nuk kandidojne fare, jane 4 radio gjithsej!!!!!!
nuk ka kandidature as per emisionin me te mire, as per prezantuesin me te mire!!!!


Urime per nismen por mund te ishit perpjekur me shum e..

Anonim tha...

endri

Anonim tha...

PRSH RT2! UNE JAM NJE DEGJUES I RREGULLT I RADIOVE DHE MENDOJ SE EMISION MEPREFERENCA MUZUKORE ESHTE AI I TOP RADIOS,GJITHASHTU EDHE EDHE "PRO SHQIP", KURESE PER KURAJO VOTEN PER EMISIONE "RADIO SHOW" DO T'IA JAP "SIRTARIT"! MENDOJ SE ATA CUNT MUND TE JAPIN ME TEPER!NDERSA PER KENGETARIN DHE KENGEN VOTEN TIME E JAP PER VESA LUMEN DHE KENGEN E SAJ JEMI DHE S'JEMI. FITOFTE ME I MIRI! ELSA TR

Anonim tha...

PRSH RT2! UNE JAM NJE DEGJUESE E RREGULLT E RADIOVE DHE MENDOJ SE EMISION MEPREFERENCA MUZUKORE ESHTE AI I TOP RADIOS,GJITHASHTU EDHE EDHE "PRO SHQIP", KURESE PER KURAJO VOTEN PER EMISIONE "RADIO SHOW" DO T'IA JAP "SIRTARIT"! MENDOJ SE ATA CUNT MUND TE JAPIN ME TEPER!NDERSA PER KENGETARIN DHE KENGEN VOTEN TIME E JAP PER VESA LUMEN DHE KENGEN E SAJ JEMI DHE S'JEMI. FITOFTE ME I MIRI! ELSA TR

bleri tha...

Jam bleri dhe ju pershendes per ket gare qe keni nis.
mendoj se kengetarja me e dashur per te gjithe eshte vesa luma, ndersa emisioni me i bukur posta e zemres te klithma e lepurit.

tung bleri

Aulona tha...

Hi nga Aulona,jam e gezuar qe do te mund te votoj per nje grup fantastik si Tingulli 3.
Emisioni qe degjoj eshte ai i drekes ne +2 Klithma e lepurit drejtuar nga Olti.
suksese aulona

Anonim tha...

Prsh nga Edia! Une i bashkohem mendimit te nje votuesi te meparshem ku thuhej se duget te ishin dhe emisione te tjera te perfshira ne sondazh por nga keta qe jane votat e mia jane si me poshte:

KTHJELLU
ARMEND REXHEPAGIC-SHKEL
1 KENGE X TY - TOP RADIO
PRO SHQIP - TOP ALBANIA RADIO
SIRTARI - RADIO TIRANA 2

SUKSE TE GJITHEVE!

bali tha...

Dj 4 U- programi me kerkesa nr 1
Klithma e lepurit-talk show
Adelina Ismaili kengetarja me seksi ne bote.

Albana nga Durresi tha...

Jam dakort 100%qe Kengetarja numer nje eshte Adelian Ismajli, eshte e adhuruar nga djemte por edhe nga femrat.
Emisionet ne radio me pelqejne sidomos Klithma e lepurit ne +2, dhe Dj 4 U ne radiotirana.

Anonim tha...

E kush mund ta marre tjetr pervec Vesa Seksit ssi kengetarja me e mire! Gjithashtu dhe kenga e saj! Ndersa per emisione do te votoj per JUKE BOX - + 2 RADIO dhe "specat" e SIRTARIT!
ERMALI KJ!

Anonim tha...

Pershendetje RT2! Jeni me te miret! Voten time e jap per "Sirtarin" dhe per Armend Rexhepaqin! Anisa Qemolsja

Anonim tha...

prsh nga NIKU-the doc.
e dua kete radio e kete frekuence-megjithese shume e lodhur, perseri mbahet ne kembe mire. me duket sikur eshte e shtruar ne nje repart reanimacioni, dhe mjeket habiten se si nje pacient jeton akoma, duke pritur qe te vdese. kjo fale mekanizmave pershtates qe ka kjo radio-te cilet jane talentet qe punojne aty.
RADIO TIRANA2 AWARDS 2006:
kengetarja me e mire - SONI MALAJ.
kenga me e mire - JEMI DHE S'JEMI.
emisioni me i mire - DJ4U (vecanerisht nga Moza).
emisioni shqip - GJITHCKA SHQIP.
emisioni Talk Show - KLITHMA E LEPURIT.

ec, radio tirana 2 - keni shprese per te dale nga salla e reanimacionit, e te jetoni nje jete te shendoshe.

Romina tha...

Ide e bukur kjo e çmimeve.Por a do kete ndonje ceremoni???
Kengetarja me e mire Adelian Ismajli
Kenga me e mire "Shkel" Armend Rexhepagiç
Emisioni me kerkesa DJ 4 U
Talk me i mire ai ne radioplus2 "Klithma e lepurit"
Ciao bellisimi nga Romina

Anonim tha...

VOTATA PER :RADIO TIRANA2 AWARDS 2006
Kenga me e mire - Jemi dhe s,jemi.
Kengetarja me e mire - Eranda Libohova.
Emisioni me i mire me kerkesa - DJ4U.
Emisioni Talk Show - Klithma e lepurit.
Emision me muzike shqip- Vetem shqip.

Frida tha...

I uroj suksese te gjithe personazheve ne gare, por dua te votoj si Kengetaren me te mire - JULKEN
Emisionin me kerkesa - DJ 4 U.
Emisione TALK - KLITHMA E LEPURIT
kENGA ME E MIRE - VETEM NUK JAM

Anonim tha...

Jeni nisha me *.
Votoj- Julken
Votoj - Shkel
Votoj - DJ 4 U
Votoj- Hej DJ blunt
Votoj - Klithma e lepurit

ina tha...

Pershendetje per garen.Uroj te jete e vertete dhe pa hile.

Kengetarja The best - Adelina Ismajli.
Kenga - Hey
Emision me kenge shqip- Gjithçka Shqip
Emision me kerkesa - Nje kenge per ty
Emisioni Talk- Klithma e lepurit

nga Suela tha...

Jam Suela nga El dhe po i jap votat rresht:

1-Getoari -Tingulli 3
1-Hey-DJ Blunt
3-DJ 4 U-RadioTirana
4-Pro shqip- Topalabaniaradio
5- Klithma e lepurit-Plus2radio

Anonim tha...

HIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
VOTOJ -JULKEN
HEY-DJ BLUNT
D J 4 U
KLITHMA E LEPURIT
GJITHCKA SHQIP

Anonim tha...

nga kengetaret votoj armend rexhepagiq dhe kengen e tij"Shkel". Kurse nga emisionet e radios, votoj per emisionin "Gjithcka shqip" dmth. "Gjithcka Sava"... Sava, je njeshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh...

Nga stafi i gazets me te madhe ne Shqiperi, "Intervista" per kolegen dhe miken tone.

Anonim tha...

o shqiptare une votoj per me te miret qe jane

Eranda Libohova
Shkel-Armend Rexhepagiq
Nje kenge per ty
Gjithçka shqip
Klithma e lepurit

Valbona nga El tha...

Votoj nga emisionet Klithma e lepurit, Gjithçka Shqip dhe DJ 4 U,
Nga kengetaret, Julka, dhe kenga me e bukur Hey/ Dj Blunt

Anonim tha...

Ne fillim kur e degjova adresen tuaj ku mund te votonim nuk i vura shume rendesi, por duke e degjuar shpesh thashe te jap dhe une voten time dhe te shoh si jane votimet. E pashe dhe u kenaqa.....!Emisioni qe une ndjek tek radio juaj eshte "Sirtari", gjithesesi une do e jap voten time per kete emision! Ju them cunave te mos merziten, se ky votiim nuk eshte gjithecka! Ndersa per emisionin me preferenca votoj "Juke Box"! Kalofshi mire!

Anonim tha...

Pershendetje nga Durrsi! Votat e mia jane:
ELVANA GJATA
SHKEL - ARMEND REXHEPAGIC GJITHCKA SHQIP - RADIO TIRANA 2
1 KENGE X TY - TOP ALBANIA RADIO
SIRTARI - RADIO TIRANA 2
Respsekte nga Driti!

Anonim tha...

Kengetarja me e mire: Elvava Gjata
Kenga me e mire :Shkel
Emisioni me i mire ne radio:
-Klithma e lepurit
-Dj 4 U
-Vetem shqip

Anonim tha...

Pershendetje nga Loreta.
Nje verejtje,ne liste duhet te endosnit me shume kenge dhe kengetare.
Une votoj per
Adelina Ismajlin
Une dua aaa-West Side fFamily
D J 4 U
Klithma e Lepurit
Vetem shqip

Klara tha...

Jam Klara dhe votoj per
Kengetar Elvana Gjata
Kenge Shkel
Emision radio
D J 4 U
Klithma e lepurit
Vetem shqip

Anonim tha...

Hi nga Andi Durres.
Votoj per adelina Ismajlin
Votoj per Hey-Dj Blunt
Votoj per Jukebox
Votoj per Klithma e lepurit
Votoj per Gjithçka shqip

Klajdi, Shkoder Locja tha...

Rikoshet, Rikoshet, Rikoshet.
The Shbelshat jane yje, te pearritshem.
Tung, Klajdi Shkoder

mari tha...

Tung tirana 2
Jam Marjona dhe do jap keto vota
Julka
WSF Une te dua AAA
DJ 4 U
Klithma e lepurit
Vetm shqip

EDI tha...

Edi from durrazzo
Nga kengetaret eshte numer nje Eranda Libohova.
Kenga -Jemi dhe s'jemi nga Vesa Luma
Emisioni me i bukur ne radio eshte Klithma e lepurit, sidomos me Posten e zemres.

Anonim tha...

Jam nje degjuese e rregullt e radio Tiran2.
Voten time do ta paj per- Elvana Gjata,
Te dy-Tingulli 3 dhe E.Gjata
DJ 4 U
Pro shqip
Klithma e lepurit

Anonim tha...

Koplimente per idene e cmimeve per me te miret.
Une jam degjuese e +2-shit dhe votat shkojne per :
Jukebox
Klithma e lepurit
Vetem shqip

Kengetarja me e mire Erannda Libohova
Kenga me e mire -Une dua aaaa WSF

Anonim tha...

A jeni te gjithe OK????
Ju pershendet Drina nga Tirana dhe votoj per Julken, Te dua aaa WSFamily
Klithma e lepurit
Vetem shqip
DJ 4 U.

Anonim tha...

Dua tju uroj per iniciativen por duhet ta pranojme se ka shume kengetare qe nuk i keni vene ne liste dhe kenge qe mungojne dhe qe jane hit-e.
Dua te jap votat per
Eranda Libohoven
Shkel-Armend Rexhepagiq
DJ 4 U
Klithma e lepurit
Pro shqip

Anonim tha...

SIRATRI DHE VETEM SIRTARI, POR PA HARRUAR DHE NJE KENGE PER TY, JU PERSHENDESS NGA SHKODRA! JETA

Lori tha...

Lori nga Tirana ju uron suksese.
I kam dobesi kengetaret nga Kosova dhe vota im shkon per Arta Bajramin,
per Te dy-Tingulli 3.
Nga emisionet votoj DJ4U ne RadioTirana2
Klithma e lepurit ne +2
Vetem shqip ne +2

Jet_mira tha...

Une jam shume e kenaqur qe keni bere nje konkurs te tille, dhe me duhet t'ju them qe votoj per rikoshet, Vetem shqip, dhe Adelina ismajlin.
Jeni shuem te mire!
Jetmira, Dr

Anonim tha...

pershendetje nga Entela, Shkoder. Dua te jap voten time per Getoarin, dhe persa i perket emisionit me te mire votoj per patriotin tim Julin se eshte fantastik bashke me shoket e tij tek Rikoshet.
Gjithashtu votoj edhe per kengen Vetem nuk jam te Erandes.
Tung nga mikja juaj qe ju degjon gjithmone, Tela

Iliri - Kavaje tha...

Hola DJ4U, jeni me te miret, a mund ta transmetoni kengen tme te preferuar "Shkel" nga Armendi.
Votat e mia tjerat a e dini se per ke jane:
Ua them une pa pertese fare,
DJ4U, Gjithcka Shqip, Besa, Shkel, dhe humorin me te madh e bejne vetem ata: The Shbelsh.

Veri tha...

si jeni si shkoni njerez/???
jam Veri nga elbasani dhe votoj per Eranda Libohoven
Hey-DJ Blunt
Gjithçka shqip
Jukebox
dhe Klithma e lepurit.
Olti the best me Posten e zemres

Luli tha...

Une jam Luli nga tirana dhe desha te votoj dhe shperesoj qe te jete fituese Eranda Libohova
Kenga me e mire - Shkel
Emisoni me i mire Klithma e lepurit, DJ 4 U dhe Vetem shqip.

Anonim tha...

Hola RT2, ju lutem merni parasysh voten time: Jemi dhe s'jemi, Besa, Rikoshet dhe Sirtari
Ciao, jeni shume te mire. Ju pershendes nga Dr

Mani - Shkoder tha...

Kenga me e mire pa diskutim - T2
Emisioni me i mire pa diskutim - DJ4U dhe Pro Shqip
Kengetari me i mire pa diskutim - Armend Rexhepagiq
Radio Show me i mire eshte pa diksutim - Rikoshetiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiistet.
Tung nga Mani Shkoder

Anonim tha...

Pershendetje! Ne radhe te pare jeni shume te mire si radio me ato qe trasmetoni, vertet komplimenta! isha duke degjuar Sirtain te merkuren dhe degjova nga cunat qe do te jene deri ne fund te ketij viti, sinqerisht ju them qe me vjen keq, por shpresoj qe cunat te dalin perseri sepse jane nje dyshe interesante! Nuk mund te kene eksperiencen e Oltit dhe famen e aktoreve te Rikoshet, por them me bindje te plote kane bere per vete shume degjues me menryren e tyre te komunikuarit! Vota ime eshte vetem per ta! I puth FOOOOOOOOOOORT, DENISA "fshatarja"!

Anonim tha...

RIKOSHET ESHTE EMISIONI NUMUR 1! ASNJE EMISION NUK KA ME SHUME HUMOR SE ATA! GJITHSHTU VOTOJ DHE PER NJE KENGE PER TY E KTHJELLU! ADI TR

Anonim tha...

Kengetarja me e mire-Adelina Ismaili
Kenga me e mire-Shkel
Emisioni me i mire-Klithma e lepurit, Jukebox dhe Vetem shqip.

Fitoreeeeeee +2 Radio

Fjona tha...

Gara duket e forte, megjithese kengetare te mire ka edhe shume te tjere qe ju nuk i keni llogarit ne liste.
votat:
1-Elvana Gjat
2-Hey-DJ Blunt
3-DJ 4 U
4-Pro shqip
5-Klithma e lepurit

Tung Fjona Tr.

Indriti tha...

Urime qe ju ka lindur kjo ide.
Po votoj si fillim emsionet me te mire
- DJ 4 U (Moza eshte prezantuesja femer me e mire)
- Vetem shqip
- Klithma e lepurit(Diten e enjte dhe te premte Posta e zemres eshte yll)
-Kengetare Adelina Ismajli
- Kenga me e bukur Miredita

Anonim tha...

O milettttt gezuar
Une votoj per Elvana Gjaten
per Te dy-Tingulli 3+Elvana
Per JukeBOX
Per Klithmen e lepurit
Per Pro shqip.

Klodiana tha...

Urime Radio Tiranes per muziken dhe stafin.
Jam Klotilda nga Tirana dhe dua te jap disa vota.
1- Adelina Ismajli
2-Vetem nuk jam (Eranda Libohova)
3-DJ 4 U- (Radiot Tirana)
4-Klithma e lepurit (+2)
5-Gjithcka shqip-(Radio Tirana)

Gezuaaaaar

Anonim tha...

Hi.
Pse mungojne kengetare te tjere si Orinda Huta dhe Shpat Kasapi??????????
Nejse per mua me te miret jane
Eranda Libohova
Parajsa-Nrg Artists
Nje kenge per ty
Klithma e lepurit
Gjithcka shqip

Anonim tha...

Votoj per Eranden
per Te dy-Tingulli 3&Elvana Gjata
Per DJ 4 U
Per Klithma e lepurit
Per Gjithcka shqip

Anonim tha...

Pershendetje nga Edmondi Elbasan.
Votat e mia jane per keto emra
Adelina Ismajli
Hey-Dj Blunt
Gjithcka shqip
Klithma e lepurit
Dj 4 U

Anonim tha...

Jeni njesha te gjithe.
Suksese dhe Gezuar si fillim, tani votat...
1- Eranda Libohova
2-Une dua a a -WSF
3-DJ 4 U
4-Vetem shqip
-Klithma e lepurit

Anonim tha...

Urime te gjitheve per vitn e ri
Votoj per Adelina Ismaili
Miredita -Adelina Ismajli
DJ 4 U
Pro shqip
Klithma e lepurit

zgq1984 tha...

hey, I just got a free $5000.00 Gift Card. you can redeem yours at Abercrombie & Fitch All you have to do to get yours is Click Here to get a $5000 free gift card for your backtoschool wardrobe

lyt01983 tha...

This is very nice blog. Check my blogs hereThis one is about make money If you want to earn 5,000 dollars, please visit my blog Check new videos =).On the other hand this one contains loads of tasty recipes because it is about cooking. Leave comment and don't forget to tell your friend about it =)

Lyci tha...

www.dinamiti.com
Per te gjithe vellezerit Shqiptar!

Anonim tha...

Just want to say what a great blog you got here!
I've been around for quite a lot of time, but finally decided to show my appreciation of your work!

Thumbs up, and keep it going!

Cheers
Christian, iwspo.net

Anonim tha...

You made some nice points there. I did a search on the subject matter and found mainly people will consent with your blog.

STROMAE - ALORS ON DANSE

STROMAE - ALORS ON DANSE