DJ SET LIFE

Program live me muzike house nga Dj Besi.
Te ftuar Dj te ndryshem, te njohur e te panjohur, por te zote, te huaj e shqiptare, qe luajne neper diskot dhe Pub-et e Tiranes dhe ne bote.
cdo te shtune ora 24.00 - 02.00

2 komente:

Anonim tha...

jeni njisha.
psy nation na pelqen shume.jeminje grup i madh shokesh qe degjojme kete program.
sugjerim-mos e ritransmetoni te njejtat mixime cdo jave
rrofte psy

Anonim tha...

anegla guri

STROMAE - ALORS ON DANSE

STROMAE - ALORS ON DANSE