RITMO

Program muzikor me hite mesdhetare qe transmetohet cdo dite nga ora 16.30 - 17.00
Ne kete emision selektohen kenget hit me te pelqyera te momentit nga muzika ballkanike dhe latine.
Ky program selektohet dhe transmetohet live nga Dj Eri

Nuk ka komente:

STROMAE - ALORS ON DANSE

STROMAE - ALORS ON DANSE