ROCK CLOCK

Program muzikor me muzike Rock,qe transmetohet cdo mbremje nga ora 20.00 - 21.00
Ky program selektohet dhe transmetohet live nga Dj Jimmy

Rock Clock kete jave:

3 komente:

Anonim tha...

ROCK CLOCK the best. Keep on rock'et Dee Jay

Anonim tha...

Rock music=Rock people. Do te ishte fantastike nese Rock Clock,do te ishte nje program ne formatin show,me spiker,ku rinia shqiptare te kishte me teper informacion mbi kulturen e Rock music.Gjithsesi vazhdoni keshtu jeni ME TE MIRET.

Anonim tha...

Wow rock clock qenka fantastik!!!! Kenge super

STROMAE - ALORS ON DANSE

STROMAE - ALORS ON DANSE