GJITHCKA SHQIP
Kengetarja Kejsi Tola ne studion e RT2

Emisioni: "GJithçka shqip" çdo ditë orën 18.00-19.00

Muzika e mirë shqiptare, informacione, preferenca muzikore, ftuar...

Te premten, dt 29 Maj, ora 18.00 , 'Gjithçka Shqip' e ftuar speciale këngëtarja

Kejsi Tola...


Nga SAVA LENA

9 komente:

Anonim tha...

une jam shum krenar qe te kam shoqe heheh tung nga Hamdiu Kosova

Anonim tha...

Pershendetje SAVA.
Jam Elvisi nga Tirana jam nje degjues i rregullt i radios tuaj ju ndjek cdo dite pothuajse ma hodhet ne toke baterine e celulait pasi jam ne pune dhe nuk kam mundesi tjeter.
Transmetoni vertet muziken e duhur jo ate te vjedhur qe degjojme cdo dite , transmetoni krijmtarine e kengetareve, kompozitoreve tane me pelqen shume emisioni juaj me ben te ndihem mire .
Ju uroj sukese emisionit tuaj dhe vazhdoni kshu se jeni te paret .

Anonimous tha...

Nice! Nice site! Good resources here. I will bookmark!

Maxwells tha...

I see first time your site guys. I like you :)

Anonimous tha...

Excellent website. Good work. Very useful. I will bookmark!

mark tha...

Pershendetje ! Radion tuaj e degjoj shpesh dhe them qe eshte nje radio vertete ecen me kohen dhe dini de na dhuroni emocione dhe caste te bukura ne momentin e duhur. Jeni Nr.1 Vazhdoni keshtu. Ju uroj suksese te metejshme . Nga Marko Firenze-Italia www.markgjeka.piczo.com (www.webalbania.tk)

Anonim tha...

Na pelqen shume muzika qe transmetoni ,flm :P

Roberti tha...

E degjoj emisionin tuaj cdo dite.. urime, dhe vazhdoni keshtu...

Anonim tha...

Kejsi me ke cmendur fare je shume e mire dhe kengetare njishe
Urime nga nje fans i cemndur i yti
Kam shkulur floket kur te pash ne Eurovizion

STROMAE - ALORS ON DANSE

STROMAE - ALORS ON DANSE