DJ 4 U


DJ 4 U

Emision muzikor i perditshem.
Transmetohet
nga ora 14.00 - 16.30
Ky emision percjell preferencat muzikore te degjuesve te RT2 nepermjet kontakteve;
  1. Tel. 042222403,
  2. SMS
  3. Email radiotirana2@yahoo.com


  • Ky emision prezantohet nga:
    Driada dhe Adelina


9 komente:

Anonim tha...

jam nje degjues i rregullt i playlistave muzikore te RT2 dhe ne emisionin dj for you kam deshire te degjoj The right stuff nga Bryan Ferry

Faleminderit nga Mondi

Anonim tha...

ju lutem vendoseni pak Shakiren me Dont bother. elsa nga Vlora

Miklovani tha...

SUKSESE RTR2 !

Anonim tha...

isha para 2 jave ne shqiperi..kur ndegjova emisionin per her te pare DJ 4 You..mendova se do jet dj 'live on stage' me plloqa ose se paku te prezantoni ndonje version/RmX te dalur mir...sidoqoft..suksese

nese gjeni kohe..vizitoni ;-)
www.djalbflava.de

pershendetje/Gjermani

Alida,tr tha...

pershendetje DJ4U
Per mua kenga me e bukur qe i kushothet dashurise eshte kenga e Steve B - Because i love u,
Suksese nga Alida,TR

Alida,tr tha...

pershendetje DJ4U
Per mua kenga me e bukur qe i kushothet dashurise eshte kenga e Steve B - Because i love u,
Suksese nga Alida,TR

Anonim tha...

Ola Moxhi, je shume e kendshme, bashke me Marsin edhe me cunat e pultit.
Doja te jepja edhe une mendimin tim, per mua s'ka me te bukur se kenga "please forgive me" e Bryan Adams. Gjithsesi me pelqejne edhe kenget: "I always love u", Whitney Houston dhe Celine Dion me "Power of Love".
Kalofshi nje dite te kendshme te gjithe si staf!

Elsa bukuroshja DR tha...

Pershendetje RT2, Jam Elsa nga Dr dhe deshiroj edeh une te them se cila eshte pe mua kenga me e bukur kushtuar dashurise. Pa medyshje do zgjidhja kengen "Without u" te Mariah Careuy.

Anonim tha...

kenget e dashurise jane shume po une do vecoja"just another day without you" nga jon secada. po pati mundesi tju kerkoj nje preference muzikore per diten e neserme.nga stilt skin"inside" persh nga gerti 999

STROMAE - ALORS ON DANSE

STROMAE - ALORS ON DANSE